Hakkımızda

Hayatın her alanına şekil vermek için çalışıyoruz.

Hakkımızda

Araştırma, Geliştirme ve Bilgiye büyük önem veren USEL MAKİNA, yüksek hassasiyetli CNC Tezgahları, 4-5-6 Eksen CNC İşleme Tezgahları ve 3-5 Eksen Su Jeti Kesim Makinaları üretimine ağırlık vererek faaliyetlerine devam etmektedir. USEL MAKİNA 20 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin Lider CNC Makina Üreticisi olma misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmete büyük önem vererek ürünlerini, insan kaynağını, süreçlerini ve çevre kalitesini sürekli iyileştirme çabasındadır.

 

USEL MAKİNA başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. CNC İşleme Makinelerimizin satışı iş ortağımız German Baumann Group’a, CNC Su Jeti Kesim makinelerimizin satışı ise iş ortağımız German KNUTH‘a düzenli olarak yapılmaktadır. Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya pazarların da aktif olarak görev yapmaktayız. Özellikle Avrupa ülkelerine ihracat hacmini artırmak firmanın en önemli misyonlarından biridir ve bu amaçla yüksek standartlarda yerli üretim yapılmaktadır.

 

USEL MAKİNA uluslararası düzeyde ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Üretilen makineler üretimin her aşamasında kalite kontrol sürecinden geçirilerek üretilmekte olup, Avrupa standartlarına uygun yerlilik oranı minimum %65’tir. Makineler CE belgesine sahiptir.

Hakkımızda

Araştırma, Geliştirme ve Bilgiye büyük önem veren USEL MAKİNA, yüksek hassasiyetli CNC Tezgahlarının üretimine odaklanarak 4-5-6 eksen CNC İşleme Tezgahları ve 3- 5 eksen Su Jeti Kesim Makinaları. USEL MAKİNA 20 yılı aşkın tecrübesi ile Türkiye’nin Lider CNC Makina Üreticisi olma misyonu ile çalışmalarına devam etmektedir. Özellikle müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmete büyük önem vererek ürünlerini, insan kaynağını, süreçlerini ve çevre kalitesini sürekli iyileştirme çabasındadır.

Dünya genelinde hizmet veren CNC Köprü Kesme ve Waterjet üretimi yapan firmalar arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmak. İlham verici bir dünya markası olan ; makinamızı kullanmaktan , yedek parça temin edilmekten ve personellerimiz tarafından gurur duyulan ; değişime ve gelişime liderlik eden bir üretici olmak.